Design a site like this with WordPress.com
Для початку

Фундаментальний Аналіз

Петрук Антоній Петрович

Студент ПНУ ім. Василя Стефаника, група ПТБД-21(с)

Фундаментальний Аналіз(FA), як метод оцінки фінасових показників. Даний метод аналізу оснований не на євристичних показниках коливання цін, а на дослідженні діяльності обраної компанії та її основних показників.

Фундаментальний аналіз (ФА) – це метод вимірювання внутрішньої вартості цінного паперу шляхом вивчення відповідних економічних та фінансових факторів. Фундаментальні аналітики вивчають все, що може вплинути на цінність цінних паперів, від макроекономічних факторів, таких як стан економіки та умови галузі, до мікроекономічних факторів, таких як ефективність управління компанією.

FA – це метод визначення реальної або “справедливої ​​ринкової” вартості акцій. Фундаментальні аналітики шукають акції, які зараз торгуються за цінами, які вищі або нижчі за їх реальну вартість. Якщо справедлива ринкова вартість перевищує ринкову ціну, акції вважаються заниженими та надається рекомендація щодо придбання.

На відміну від цього, технічні аналітики ігнорують основи на користь вивчення історичних цінових тенденцій акцій.

Поняття фундаментального аналізу

Весь аналіз акцій намагається визначити, чи правильно оцінюється ціна на ринку. Фундаментальний аналіз, як правило, проводиться від макро- до мікро-перспективи з метою виявлення цінних паперів. Аналітики, як правило, вивчають по порядку загальний стан економіки, а потім і конкретної галузі, перш ніж концентруватися на результатах діяльності окремої компанії, щоб отримати справедливу ринкову вартість для акцій.

Фундаментальний аналіз використовує загальнодоступні дані для оцінки вартості акцій або будь-якого іншого виду цінних паперів. Наприклад, інвестор може провести фундаментальний аналіз вартості облігації, розглядаючи економічні фактори, такі як процентні ставки та загальний стан економіки, а потім вивчення інформації про емітента облігацій, таких як потенційні зміни в її кредитному рейтингу. ФА використовується найчастіше для акцій, але він корисний для оцінки будь-якої цінної папери, від облігації до деривативу.

Якщо ви розглядаєте основи, від більш широкої економіки до деталей компанії, ви проводите фундаментальний аналіз. Відмінності від технічного аналізу Технічний аналіз не заважає компанії аналізувати фінансову звітність та аналізувати коефіцієнти. Натомість технічні трейдери розглядають порівняно короткострокові схеми діаграм, щоб визначити цінові сигнали, тенденції та розвороти.

Технічні торговці займають короткострокові позиції і не обов’язково сподіваються на більш довгострокову оцінку. Мотивацією технічного аналізу в основному є рухома психологія.

Чи можна вважати Фундаментальний Аналіз методом який гарантує 100% точність?

Ні. Як і будь-яка інша інвестиційна стратегія чи техніка, фундаментальний аналіз не завжди є успішним. Той факт, що основні показники показують, що запас недооцінений, не гарантує того, що його акції незабаром зростуть до внутрішньої вартості. Не все так просто. Насправді на реальну поведінку цін впливає безліч факторів, які можуть підірвати фундаментальний аналіз.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: