Design a site like this with WordPress.com
Для початку

Тренди

Щодня гортаючи ленту новин в різних соціальних мережах можна наткнутись на все більше і більше відео, які своєю якістю та ідеєю заставляють задуматись про сутність індивідуальності та адекватності в цілому.

Хоча не правильно так думати про абсолютно весь контент на різних соіальних мережах, є і велика кількість талановитих контент мейкерів, про яких рідко де згадують, бо все ж таки більшу долю популярності приносить поїдання “вкусного” лайна.

А найголовніше в цьому – закон попиту. Людям (нет блять інопланетянам) хочеться бачити “Гигантов мысли, отцов ******** демократии”. Власне тому вони і існують. Звичайно їх не можна в цьому винити, особливо контентмейкерів, в яких Беди с башкой підтверджені клінічно. На їхцьому місці кожен б повів себе так, бо сучасні, візьмемо до прикладу одну з найпопулярніших на данний момент соц. мереж – Тік ток, популярні тіктокери це люди переважно віком до 25 років, які знімають для когось веселі? або цікаві? відео на різну тематику, і що важливо використовуючи не влсану творчість а запозичену (зоображають спів під чужі пісні, часто з супроводжуючим танцем). І ось, такі індивіди отримавши певну популярність з чим і заробіток і при цьому не маючи на меті збагачення людей якимись думками або ідеями, не розуміючи цього понижають планку якості, і кожен наступний все більше і більше занижує рівень адекватності при створенні так званого лайніща контенту.

І головним питанням залишається “Чому це дивляться?”

Зрозуміло, що орієнтована категорія споживачів класифікуєьтся за віковою ознакою. І я б відніс до неї дітей та підлітків від 0 9 до 3 18. І це точно мягко кажучи не хорошим чином повпливає на їх життя. Оскільки не дозволить до кінця розуміти реальніть та повпливає на їх манери в майбутньому. Один з основних факторів вапливу – можлива неадекватність. От просто уявіть собі дитину, яка легко піддається впливу, впитує інформацію, яка формує з неї особистіть. І замість того щоб отримувати поняття про вихованість, культуру поведінки, спілкування, життєві цінності…. Вона переглядає тік ток, в котрому тренд – “Piss in pants”. Або безкінченну ультра ліву пропаганду, аборигени LGBT+ , які кажуть, що круто це бути не традиційним та мати 2281337 гендерів. І звісно діти вникають в це і приймають в заправду. Щось подібне можна проглянути в минулому з сигаретами, учні в шкілах різних навчальних закладах хотіли справити враження на однокласників, що і призводило до появи пагубної звчки.

І яка ж звичка зявиться у наступників? Є два пути…

Або ж всі стануть супер сучасним та продвинутим суспільством (овер 9999 гендерів, і всі неадиквати (олені, собаки та інші люди, які себе позиціонують як живність + захсники уявно відібраних прав) будуть жити в певних містах, де як вони гадають “Все будет бесплатно, все будет в кайф” та зявляться місце де будуть знаходитись виключно адеквати (по мірках аборинегів сучасності “не достойні”, бо не відносять себе до заднеприводних собак))

Та найбільш вірогідний – це все припиниться через те, що вийде з тренду)


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: